Złoty Medal dla SelfTec’a!

Podczas każdej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznawane są prestiżowe Złote Medale dla wyrobów wyróżniających się nowatorstwem oraz wysoką jakością wykonania.
Na tegorocznej edycji targów INSTALACJE 2001 przyznano 12 takich wyróżnień. Sąd konkursowy pod przewodnictwem prof. Edwarda Szczechowiaka 21.02.2001 wyłonił laureatów. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazła się również nasza nowość, czyli Samoregulujący Przewód Grzejny ELEKTRA SelfTec. (G.W. nr 2/2000).

Przypomnijmy, że ELEKTRA SelfTec to „inteligentny” przewód grzejny przeznaczony do ochrony elementów i urządzeń pracujących w niskich temperaturach. Jego wyjątkowość polega na tym, że jest to przewód dopasowujący wydzielaną przez siebie moc grzejną do temperatury otoczenia w którym pracuje. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to zestaw do samodzielnego, domowego montażu – jedyne tego typu rozwiązanie oferowane w naszym kraju. W ofercie dostępnych jest 8 zestawów od 1 do 20 metrów długości. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie dowolnego zestawu o długości do 80 m.
Złoty Medal MTP jest szczególnym wyróżnieniem, bardzo cenionym wśród producentów krajowych i zagranicznych. Jesteśmy przekonani, że wyróżniony przewód ELEKTRA SelfTec znajdzie również uznanie w oczach naszych Partnerów i Klientów.
Nagrodzone zestawy ELEKTRA SelfTec przeznaczone są do ochrony elementów i urządzeń pracujących w niskich temperaturach