Nowe, ultra-cienkie regulatory temperatury

Nowe, ultra-cienkie regulatory temperatury zapewniają szybszą instalację i łatwiejszą obsługę!!!

Przeznaczone są do montażu w zwykłych puszkach, dzięki czemu nie zachodzi już potrzeba stosowania puszek pogłębionych. Teraz ich montaż jest szybki i łatwy.

Szybka instalacja oraz prosty interfejs
Łatwa i szybka instalacja oraz prosty interfejs użytkownika, to wszystko stworzono na specjalne życzenia Klientów, z uwzględnieniem ich wskazówek oraz postępu technologicznego.

Drobna zmiana, którą warto podkreślić, w porównaniu z poprzednimi modelami, to nadrukowywana instrukcja na obudowie regulatora, dzięki czemu zawsze można z łatwością do niej zajrzeć. Łatwość i szybkość montażu osiągnięto dzięki zmniejszeniu głębokości instalacyjnej regulatorów do 18mm tak, aby w puszce zostało jeszcze sporo miejsca na przewody zasilające. Dodatkowo, na co w szczególności zwracali uwagę Klienci, design nowych regulatorów nie zmienił się i pozwala na ich montaż w podwójnych ramkach z osprzętem elektroinstalacyjnym np. z wyłącznikiem światła. Zastosowane zaciski końcowe zapewniają perfekcyjne połączenie przewodów praktycznie bez możliwości ich uszkodzenia. Po przykręceniu do ściany, regulatory stają się ozdobą, a nie „złem” koniecznym.

Nowy, cyfrowy wyświetlacz z pewnością jest wart uwagi. Od teraz użytkownik ma dostęp do większej ilości informacji. Niewątpliwą korzyścią, jaką otrzymuje Klient – i to w cenie regulatora – jest wyjątkowo prosty w obsłudze interfejs. Za jego pomocą można w niezwykle łatwy sposób skorygować ustawioną temperaturę. Służą do tego dosłownie dwa przyciski: czerwony (cieplej) i niebieski (chłodniej).


Wszystko w jednym
Trzy modele ??? Niekoniecznie. Teraz wszystko w jednym regulatorze!

Regulator Elektra OTD2 jest uniwersalny, niezwykle rozbudowany, niewiarygodnie prosty, a do tego bardzo łatwy w obsłudze jak i w montażu. Można go zaprogramować na trzy różne warianty pracy. Pomiar temperatury odbywa się poprzez:

1. wbudowany czujnik powietrzny
2. czujnik temperatury podłogi
3. wbudowany czujniki powietrzny i limitujący czujnik podłogowy, przy czym warto podkreślić, że limitujący czujnik podłogowy można ustawić na trzy sposoby:

a) wymuszenie minimalnej temperatury
b) zabezpieczenie przed przegrzaniem
c) wymuszenie minimalnej temperatury i zabezpieczenie przed przegrzaniem

W ofercie znajdą się także modele:
– OTN2-1999 – z wbudowanym czujnikiem powietrznym
– OTN2-1991 – z czujnikiem temperatury podłogi

Wszystkie zapowiadane regulatory, poprzez zewnętrzny zegar sterujący mogą realizować tzw. „obniżkę nocną” oraz „ochronę przed mrozem”.

Zwiększenie IP do 21 pozwala na montaż regulatorów w pomieszczeniach wilgotnych takich jak np. łazienka. Wbudowany 16A przekaźnik pozwala przenosić obciążenia do 3600W, co w 100% pokrywa całą produkcyjną gamę mat i przewodów grzejnych ELEKTRA.