Biuro Handlowe w Poznaniu

Miło nam poinformować, że 1 marca 2009 powstał kolejny oddział w Polsce – tym razem w Poznaniu, przy ul. Racławickiej 84A (narożnik ul. Grunwaldzkiej). Biuro handlowe w Poznaniu usytuowane tuż przy jednej z głównych tras komunikacyjnych Poznania będzie udzielać wsparcia handlowego, technicznego i projektowego Klientom z Regionu Zachodniego (województwa: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie), oraz wspierać działania w Regionie Północnym (województwa: Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie).

Otwarcie biura handlowego w Polsce Zachodniej to kolejny etap umacniania pozycji firmy na rynku krajowym – wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wynikający z ciagłego rozwoju firmy. Jest to zarazem podkreślenie i wyraz uznania dla dotychczasowej pracy naszych wieloletnich dystrybutorów z tego regionu.

Biuro na przestrzeni blisko 100m2 będzie świadczyć pomoc Klientom w róznym zakresie: począwszy od wsparcia na etapie projektu, aż po pomoc techniczną i doradztwo już na etapie realizacji inwestycji. Mamy nadzieję, że stanie się wkrótce miejscem w którym potencjalni inwestorzy będą szukać wyczerpującej informacji na temat możliwości i zastosowań elektrycznych systemów grzewczych.

Biuro oprócz bieżącej obsługi Klientów będzie również odpowiedzialne za organizację i prowadzenie szkoleń nakierunkowanych na obsługę biur projektowych, pracowni architektonicznych i firm deweloperskich.

Zapraszamy do wspólpracy.

ELEKTRA
Biuro Handlowe w Poznaniu
ul. Racławicka 84A
60-302 Poznań
tel: (61) 862 11 12
fax : (61) 861 48 04
poznan@elektra.pl

Kontakt:
Kamil Neldner
tel: 605 224 702
kneldner@elektra.pl

Maria Rogodzińska
tel: 697 222 441
mrogodzinska@elektra.pl