Nowy Adax CLEA

Adax CLEA to nowy ekskluzywny grzejnik ze szklanym frontem. ADAX szczyci się wysoką jakością swoich produktów, nie zaniedbując przy tym estetyki. CLEA nie jest tutaj wyjątkiem. Przedni panel z utwardzonego szkła, z wykończeniem tak gładkim, jak tafla lustra, nada Państwa wnętrzu wyszukanej elegancji.

Piękny. Stylowy. Elegancki. Grzejnik CLEA zaprojektowany został z myślą o tych, którzy chcą dodać swoim wnętrzom jeszcze więcej stylu. Tak ważna jakość produktu odzwierciedlona została w białej lub czarnej powierzchni panelu z utwardzanego szkła o bezpiecznej – niskiej – temperaturze powierzchni. Każdy, nawet najmniejszy, szczegół został starannie przemyślany.

Grzejnik CLEA wyposażony jest w cyfrowy regulator temperatury, umożliwiający nastawienie temperatury na dzień i na noc. Efektywne użytkowanie pozwala na zredukowanie zużycia energii do celów ogrzewania nawet do 20%. Grzejnik może zostać opcjonalnie wyposażony w regulator manualny, pozwalający na utrzymanie zadanej temperatury, bez możliwości zdefiniowania temperatury na dzień i na noc.

Oferta ADAX CLEA:

– Model CP, wysokość 420 mm, moc od 600 W do 1000 W, standardowe kolory: biały i czarny;
– Model CL, wysokość 190 mm, moc od 600 W do 800 W, standardowe kolory: biały i czarny.

Więcej na www.grzejnikiadax.pl